fbpx

NARZĘDZIA & KOMPLEKSOWOŚĆ

Systemy stanowią pełne, kompleksowe rozwiązanie i dostarczane są wraz z niezbędnymi narzędziami, instrukcjami „krok po kroku”, szkoleniami dla techników oraz materiałami eksploatacyjnymi.

Systemy HBC są zaprojektowane tak, że każde narzędzie czy produkt posiada swoje określone miejsce w walizce naprawczej. Ułatwia to znacznie prace technika, a także ją organizuje – zawsze widać czy niezbędne składniki znajdują się w systemie. Wszystkie produkty HBC SYSTEM są produkowane z nadrzędnym celem dostarczenia na rynek towaru o najwyższej jakości.

Dziura po papierosie, zniszczona tapicerka, zarysowany zderzak, odprysk na szybie czy uszkodzona felga – z naszymi systemami zawsze będą Państwo mieli szybkie i skuteczne rozwiązanie dla swoich klientów.

Skontaktuj się z nami

Posiadamy homologacje i referencje światowych liderów wśród producentów samochodów.

Od ponad dwudziestu lat zaimplementowaliśmy systemy u wiodących producentów samochodów oraz firm zajmujących się profesjonalną autokosmetyką. Miedzy innymi Mercedes Benz, Ford Motor Company Volvo i Porsche homologacji dla wszystkich systemów dostarczanych przez partnerów HBC na całym świecie. Ponadto dostarczamy rozwiązania OEM do BMW, Volkswagen, Suzuki i wielu innych.

DZIAŁAMY GLOBALNIE
Nasze systemy są obecnie sprzedawane w 82 krajach na całym świecie.

gwarancjaJAKOŚCI

produkcja

90% komponentów systemów jest produkowana w fabryce HBC – System w Danii.

gwarancja

Stal objęta jest dożywotnia gwarancją (np. narzędzia Systemów G). Na pozostałe narzędzia zapewniamy do 2 lat gwarancji.

ważność produktów

Data ważności produktów waha się miedzy 2-5 lat.

DO GÓRY