fbpx

Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania – systemy firmy HBC

PDR (usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania) firmy HBC umożliwia niedrogie naprawy małych wgnieceń bez potrzeby lakierowania samochodu – zachowując oryginalną powłokę lakierniczą.

Stosujemy specjalny system wysoce wyspecjalizowanych narzędzi i oświetlenia. Specjalny system umożliwia naprawę zniszczeń szybciej i z większą starannością. Nasze wyspecjalizowane narzędzia – w odróżnieniu do innych systemów – są opracowane z myślą o amerykańskich, europejskich i japońskich samochodach.

Stal do usuwania wgnieceń bez konieczności malowania karoserii

Naszym głównym celem jest wyprodukowanie narzędzi PDR najwyższej jakości przy konkurencyjnych cenach. Różnorodność naszych narzędzi PDR do pracy pod różnymi kątami jest bezkonkurencyjna w branży.

Narzędzia PDR firmy HBC system są testowane i homologowane przez wiodących producentów samochodów i techników PDR. Nasze narzędzia są uważnie projektowane dla profesjonalnych techników PDR. Każdy rozmiar narzędzia i jego kształt wpasowuje się logicznie w sekwencję warunków jego zastosowania. Wzory narzędzi PDR firmy HBC definiują standardowe praktyki i warunki w przemyśle samochodowym poprzez postawienie na pierwszym miejscu ergonomii i zasięgu pracy wymaganego przez technika.

Produkcja narzędzi do PDR

Linia produkcyjna systemu PDR firmy HBC wykorzystuje kilka różnych rodzajów stali wysokowęglowej. Biorąc pod uwagę kontrolę jakości i testy materiałów wybranych do produkcji narzędzi przewyższa pod względem wytrzymałościowym inne porównywalne narzędzia ze stali nierdzewnej.

Nasza stal wysokowęglowa jest stalą hartowaną sprężynującą, która jest droga w produkcji, ale dla profesjonalisty z dziedziny PDR wytrzymałość narzędzi i ich projekt spełnią wszystkie oczekiwania. Narzędzia PDR firmy HBC są wykonane z hartowanej stali nierdzewnej. Linia produkcyjna systemu PDR firmy HBC obejmuje najbardziej nowoczesne maszyny do produkcji stali włączając giętarki 3D. Stal zamawiana jest w krążkach od wiodących producentów stali, przy odpowiednim jej składzie wymaganym do uzyskania odpowiedniej wytrzymałości, ochrony przed rdzą, wreszcie narzędzia PDR firmy HBC muszą przejść test końcowy – zanim narzędzie opuści linię produkcyjną i jest gotowe by służyć technikowi przez następne dziesięciolecia.

SPRAWDŹ NASZE SYSTEMY

This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this elemen

Pobierz katalog Narzędzi PDR 2017

HBC System

DO GÓRY