fbpx

System naprawy felg ze stopów lekkich

Inteligentny system napraw felg aluminiowych HBC E3

System E3, naprawa felg. Do naprawy felg ze stopów lekkich po uderzeniach w krawężnik, zarysowaniach lub do felg korodujących.

Bardzo efektywna naprawa zarysowań i uszkodzeń felg aluminiowych stała się możliwa przy zachowaniu niskich cen. Cena naprawy jest oczywiście proporcjonalna do rozmiaru uszkodzenia, lecz jedna rzecz jest pewna: naprawa felg jest opłacalna.

System zawiera substancje wypełniające oraz farby w aerozolach do naprawy najbardziej popularnych typów felg.
Po nałożeniu koloru, dodawana jest gruba warstwa lakieru bezbarwnego by uzyskać perfekcyjne wykończenie.

System naprawy polerowanych felg aluminiowych*

Dzięki systemowi możesz naprawić wiele rodzajów mniejszych zarysowań, uszkodzeń powstałych przy parkowaniu oraz inne rodzaje uszkodzeń na felgach aluminiowych polerowanych na wysoki połysk, ramach aluminiowych motocykli i innych częściach aluminiowych.

Jest to łatwy w użyciu system, użytkownik nie musi odbywać skomplikowanego szkolenia by móc rozpocząć pierwsze prace naprawcze.

*Istnieją pewne ograniczenia użycia zestawu, takie jak ciężkie uszkodzenia, pewnego rodzaju specjalne powłoki lakiernicze, itp.

SYSTEM FARB DO FELG ZE STOPÓW LEKKICH

HBC system wprowadza najnowszy system farb na bazie wody do ponownego nałożenia powierzchni lakierniczej na felgach ze stopów lekkich. Najbardziej zaawansowany, a jednocześnie łatwy w użyciu system farb do felg ze stopów lekkich na rynku!

System farb do felg ze stopów lekkich firmy HBC jest niezbędny dla każdego, kto chce osiągnąć powierzchnię lakierniczą w jakości fabrycznej – przy pierwszym podejściu!

Opracowany wraz z producentami akcesoriów oryginalnych do pojazdów (OEM) system zapewnia:
Oryginalne, fabrycznie dobrane kolory włączając wszystkich wiodących producentów samochodów takich jak Ford, VW/Audi, Mercedes, Honda, Porsche, itp.

  • Kolory z efektem chromu
  • Szybkie schnięcie
  • Łatwe nakładanie
  • Brak potrzeby dodatkowego wyposażenia
  • Dostępność w aerozolu lub nakładanie pistoletem do farb
  • Pełne dostosowanie do norm

4-ta generacja technologii farb na bazie wody, która wykorzystuje dostępne pigmenty i żywice najwyższej jakości.
Znakomita technologia. Technologia wstrząśnij i nalej bez potrzeby mieszania, co oszczędza czas pracy.

Szybko schnąca gruba powłoka lakiernicza. Materiał poddaje się spłaszczeniu i posiada znakomitą plastyczność, posiada właściwości podobne do rozpuszczalnika, gdzie lakier nie roluje się na brzegach felgi czyniąc tę właściwość szczególną cechą produktu, która umożliwia spłaszczenie obszaru farby i oszczędność czasu.

Znakomita nieprzezroczystość. Wymagana mniejsza liczba warstw by osiągnąć pełne odtworzenie koloru ze względu na wysoką jakość pigmentów i zagęszczenie pigmentów, dając wysokiej jakości rezultaty i zwiększając produktywność, a tym samym zmniejszając pojemność wymaganej farby.

Pełne dostosowanie do norm. Spełnia potrzeby i wymagania ustawodawstwa w zakresie ochrony środowiska.
Dopasowanie do koloru producenta. Wszystkie kolory dobierane są do standardów dając fantastyczne rezultaty. Eliminuje to ryzyko złego doboru koloru i ponownego lakierowania felgi, co pozwala lakierować jedną felgę na samochodzie aniżeli dwie z tej samej strony by trafić z kolorem.

Lakiery do felg są również dobierane dla bardzo jasnych kolorów niezawierających ziarna (chromy) nie dostępnych w paletach farb dając unikalną przewagę techniczną, co oznacza, że możesz pomalować większość felg dostępnych na rynku.
Dzięki systemowi możesz naprawić wiele rodzajów mniejszych zarysowań, uszkodzeń powstałych przy parkowaniu oraz inne rodzaje uszkodzeń na felga aluminiowych polerowanych na wysoki połysk, ramach aluminiowych motocykli i innych częściach aluminiowych.

SPRAWDŹ NASZE SYSTEMY

Pobierz katalog HBC-System 2017

więcej informacji str. 10-11

DO GÓRY