fbpx

PORTAL CARHEAL

INDOOR

KABINA CARHEAL

OUTDOOR

KABINY CARHEAL

Kabiny CARHEAL reprezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie inżynierii i wzornictwa. Nowoczesne, czyste i wydajne - do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynku. Są wyposażone w wysokiej jakości sprzęt niezbędny do kompleksowego świadczenia usług. Są zgodne ze standardami UE, spełniają wymogi BHP oraz wszystkie wymagania środowiskowe.

Systemy naprawy szkód CARHEAL są przeznaczone do wszystkich napraw niestrukturalnych - w szczególności napraw, które można wykonać w ciągu jednego dnia. Większość napraw w systemie HBC nie zajmie więcej niż 1 godziny. W tym naprawy felg aluminiowych, plastikowych elementów wnętrza, renowacji reflektorów, napraw lakierniczych, itp.

Drobne naprawy szkód stwarzają sprzedawcy możliwość świadczenia dodatkowych usług. Ponad 40% napraw wykonywanych obecnie na różnych elementach samochodu wykonywana jest w tradycyjnej technologii, generującej dodatkowe koszty dla właściciela oraz zajmującej zbyt dużo czasu. Podobnie jak w przypadku personelu i sprzętu używanego w pojazdach, koszty regeneracji i czas naprawy mogą zostać znacznie zmniejszone. Można tego dokonać dzięki stosowanym na całym świecie systemom HBC oraz nowoczesnym kabinom lakierniczym Carheal.

Czarna skrzynka Carheal

Rewolucja w gromadzeniu danych, zarządzaniu oraz kontroli nad przepływem pracy – Czarna skrzynka przechwytuje i zgłasza wszystkie dane kabinowe i statystyki użytkowników w czasie rzeczywistym. Wszystkie dane są przekazywane odpowiednim zainteresowanym stronom z aktualnymi co do minuty informacjami, co jest niezbędne do mierzenia wskaźników efektywności produkcji (KPI), zużycia farb i materiałów oraz analizy produktywności warsztatu.
System monitoruje każdą emisję, zużycie farby i energii, czas natryskiwania. Jest bardzo wrażliwy na wszystkie wewnętrzne poziomy lotnych związków organicznych (VOC), wyposażony w alarmy, które natychmiastowo powiadamiają o przekroczeniu wyznaczonego limitu.

 

Carheal quote – Wycena usługi Carheal

Carheal Quote to pierwszy w branży, unikatowy i łatwy w obsłudze system Wykrywania uszkodzeń, stworzony aby ułatwić pracę. Dzięki niemu doradca serwisowy może w szybki i łatwy sposób wycenić koszt napraw w obecności klienta, używając wewnętrznych i zewnętrznych zdjęć pojazdu oraz przejrzystego przewodnika cenowego.
Wycena może zostać zatwierdzona i podpisana elektronicznie przez klienta, wraz z załączonymi zdjęciami szkód, a następnie przesłana pocztą elektroniczną, wydrukowana, a nawet powiązana z funkcją rachunków do fakturowania. Działa ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, w tym Apple IPAD, Galaxy Tab lub standardowym laptopem lub komputerem stacjonarnym.

Carheal Mobile - Rozwiązania mobilne Carheal

Auta serwisowe CARHEAL są w pełni wyposażonymi samodzielnymi warsztatami do napraw drobnych uszkodzeń, zaopatrzone w specjalnie zaprojektowane stoły warsztatowe, najnowocześniejsze regały modułowe i magazynowe oraz wszelkie rozwiązania naprawcze, narzędzia i sprzęt, w tym systemy czyszczenia sprężarek i pistoletów.
Opcjonalnie zamontowane markizy sprawiają, że wozy działają w każdych warunkach pogodowych. Wozy dostępne są w różnych opcjach rozmiarowych, z których każda wyposażona jest w wysokiej jakości oświetlenie wewnętrzne oraz kompatybilne systemy elektryczne z nowoczesnymi, łatwymi w czyszczeniu powierzchniami laminowanymi i antypoślizgową podłogą. Auto jest idealnym rozwiązaniem do operacji mobilnych, dzięki czemu stanowi nowoczesną, profesjonalną i zgodną z zasadami bezpieczeństwa alternatywę dla warsztatów stacjonarnych.

Carheal Marketing

Program marketingowy Point of Sale z biurkami recepcji marki Carheal i promocją online. Umieść recepcję CARHEAL w warsztacie / salonie, aby przyciągnąć nowych klientów. Zwiększ przychód oferując naprawy smart repair jako usługę dodatkową dla obecnych klientów.

Carheal online promotion - Promocja online Carheal

Wszystkie centra usług CARHEAL (kabiny) są promowane bezpłatnie na oficjalnej stronie sieci CARHEAL. Każde centrum posiada własną promowaną przez Google stronę profilową. Poszukujący napraw samochodowych klienci zostaną automatycznie skierowani do najbliższego centrum serwisowego CARHEAL. CARHEAL wspiera twój biznes - 80% nowych klientów znajduje swoją usługę naprawy za pośrednictwem Google i innych wyszukiwarek. CARHEAL zapewnia tę usługę dla wszystkich naszych centrów usług CARHEAL bez dodatkowych kosztów. Aby zapewnić dobry wynik w Google i innych wyszukiwarkach, wiele firm musiałoby zapłacić zewnętrznej firmie marketingowej za optymalizację pod kątem wyszukiwarek (SEO).

KATALOG CARHEAL+

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

PREMIUM BRAND APPROVED BY VEHICLE MANUFACTURERS

DO GÓRY